відміна
КАТАЛОГ товарів

Важливо знати

Якщо Ви плануєте придбати плитку в інтернет-магазині, ця інформація допоможе Вам у виборі. Реальний відтінок плитки та загальне враження від неї можуть відрізнятися від зображення на екрані через налаштування Вашого монітора. Тому ми рекомендуємо після попереднього ознайомлення зі стилями та гамою завітати до салону та подивитися на плитку вживу. Перед покупкою плитки слід враховувати, що відтінок плитки може іноді суттєво відрізнятися від відтінків у інших магазинах, тому ми рекомендуємо розглядати плитку в наших салонах, щоб уникнути різнотону на стіні.

Не рекомендуємо придбання товару "за оголошеннями" або "порожніми сайтами" (без магазину чи складу) за схемою "якщо хочете купити плитку, там подивіться - ми привеземо таку саму", оскільки важливо знати, з ким вирішувати питання обміну низькоякісного товару, повернення партії, якщо вона не підійшла.

Придбання плитки в салоні:

Визначтеся зі стилем. Ви можете ознайомитися з асортиментом запропонованої плитки на нашому сайті, при цьому визначте пріоритетний для себе стиль та колірну гамму. У салонах наші менеджери зможуть запропонувати Вам наочні варіанти дизайну та стилю облицювання стін та підлоги та нададуть пораду щодо стилю та кольору.

Якість товару. Основна маса продаваних виробників плитки на сьогоднішній день оснащена сучасними засобами виробництва. Проте в процесі роботи ми іноді стикаємося з наріканнями від покупців на окремі фабрики, серії або колекції. Тому ми намагаємося пропонувати покупцям найбільш перевірений товар та попереджуємо в разі, якщо були нарікання. Запитайте, і ми поділимося з Вами нашим враженням про ту чи іншу фабрику.

Укладання плитки

Не секрет, що хороший майстер може згладити недоліки якості плитки (геометрія, відтінки, дефекти блиску) і на стіні вона може виглядати досить гідно. При цьому майстри без достатнього досвіду роботи можуть допускати неперпустимі помилки, від чого ваш ремонт може перетворитися на кошмар. Наприклад: були випадки, коли майстер не дотримувався рівномірного шва - від чого страждала загальна геометрія, або під час облицьовування по периметру не з'єднувалися шви по колу, або недобросовісно затиралися міжшовні шви. Дуже важливо мати розуміння з Вашим майстром. Тому маєте справу з перевіреними професіоналами своєї справи. Економити потрібно правильно, щоб не витрачати знову. Якщо у Вас немає такого, ми можемо Вам порекомендувати.